Flokulandid ja Polümeerid

Ettevõttest

Koostöös Eesti ja Põhjamaade äripartneritega asutatud äriühing Baltic Floc Estonia OÜ  põhitegevusalaks on settekäitluskemikaalide hulgimüük – keskendume flokulantide, sealhulgas Zetag ja Magnafloc seeria toodete turustamisele Eesti turul.

Polümeeride tootja on BASF Chemical Company kes on pühendunud ja ülemaailmselt juhtiv veepuhastuskemikaalide tootja kelle eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid ja kõrgetasemelisi tooteid. Nende investeeringud ja panused uutesse tehnoloogiatesse on igati märkimisväärsed. Koostöös Baltic Floc’iga suudame tagada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Eesmärgid

Oma tegutsemisaja jooksul oleme saavutanud püsiva ja stabiilse turuosa ning tarnime polümeere paljudele munitsipaal- ja tööstusettevõtetele. Meie ladu asub Tallinnas kus hoiame püsivat laoseisu kõigil müüdavatel polümeeridel. Hea koostöö transpordifirmadega tagavad klientidele tarned tellimuse esitamisele järgneva 2-3 tööpäeva jooksul.

Meie peamised koostööpartnerid Eestis on munitsipaalettevõtted, sinna lisanduvad toiduainetööstused ning töötlev tööstus.

Baltic Floc on tõestanud end usaldusväärse partnerina – meie meeskonna kogemused ja teadmised koos professionaalne lähenemisega on turul kõrgelt hinnatud. Teeme tihedat koostööd erinevate seadmete tarnijatega, oleme seotud paljude uute puhastite/seadmete käivitustega.

Oleme ettevõtte eesmärgiks seadnud väärtustada meie kliente – aitame toote kasutamisega seonduvate probleemide tekkimisel leida sobivaid lahendusi, tuvastada kliendi vajadusi ning seada eesmärke.  Pakume täiendavaid teadmisi toote kasutamisel – oleme läbi viinud koolitusi, nõustanud uusi projekte ning aidanud kaardistada puhastite veetustusprotsesside optimaalseid piirväärtuseid.

Tooraine ja Kvaliteet

Oleme spetsialiseerunud toodetele, mis hõlmavad erinevaid kemikaale ja lisandeid ning mis on vajalikud tööstusprotsessides. Lisaks keskendume ka reoveepuhastuskemikaalidele, mis aitavad tööstus- ja munitsipaalettevõtetel oma reovett / heitvett puhastada.

Tooraine tarnimine orgaanilise tootmise jaoks:
Pakume orgaanilise / mahetootmise ettevõtetele vajalikku toorainet. See hõlmab MTC õlisid, orgaanilisi väetisi, mullaparandusaineid, biopestitsiide ja muid orgaanilise põllumajanduse ja tootmise jaoks olulisi materjale.

Kvaliteetsete ja sertifitseeritud toodete pakkumine: Pakume kvaliteetseid ja sertifitseeritud kemikaale ning tooraineid, mis vastavad tööstusstandarditele ja keskkonnanõuetele. See on oluline nende klientide jaoks, kes peavad järgima rangeid regulatsioone ja kvaliteedistandardeid.

Kliendikeskne lähenemine:
Hea mainega ettevõtted, mis tegutsevad selles valdkonnas, on sageli kliendikesksed. Nad pakuvad kohandatud lahendusi vastavalt klientide vajadustele ja ka tehnilist tuge ning nõustamisteenuseid kemikaalide õige kasutamise ja käitlemise kohta.

 

Keskkond ja Tehnoloogia

Keskkonnasäästlikkus: 
Kuna reoveepuhastus ja orgaaniline tootmine hõlmavad olulisel määral ka keskkonnaküsimusi siis rõhutame oma keskkonnasäästlikkusele. See hõlmab keskkonnasõbralike toodete pakkumist, jäätmete vähendamist ja keskkonnateadlikkuse edendamist klientide seas.

Tehnoloogia ja innovatsioon: Ettevõtted selles valdkonnas on tehnoloogia ja innovatsiooni eestvedajad, pakkudes uusi ja efektiivseid lahendusi tööstuskemikaalide ja reoveepuhastuskemikaalide alal ning orgaanilise tootmise tooraine tarnimisel.

Rahvusvaheline tegevus: Meie ettevõte tegutseb rahvusvaheliselt, tarnides oma tooted otse tehastest ning partneritelt üle Euroopa, omades laialdast kogemust ja teadmisi selles valdkonnas.

Kokkuvõttes saame öelda, et oleme spetsialiseerunud tööstuskemikaalidele, reoveepuhastuskemikaalidele ja orgaanilise tootmise tooraine tarnimisele ning keskendume üksikasjalikult kvaliteedile, keskkonnasäästlikkusele ja kliendikesksele lähenemisele.

Kvaliteetsed tooted nõudlikule kliendile