Flokulandid ja Polümeerid

Ettevõttest

Koostöös Eesti ja Põhjamaade äripartneritega asutatud äriühing Baltic Floc Estonia OÜ  põhitegevusalaks on settekäitluskemikaalide hulgimüük – keskendume flokulantide, sealhulgas Zetag ja Magnafloc seeria toodete turustamisele Eesti turul.

Polümeeride tootja on BASF Chemical Company kes on pühendunud ja ülemaailmselt juhtiv veepuhastuskemikaalide tootja kelle eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid ja kõrgetasemelisi tooteid. Nende investeeringud ja panused uutesse tehnoloogiatesse on igati märkimisväärsed. Koostöös Baltic Floc’iga suudame tagada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Eesmärgid

Oma tegutsemisaja jooksul oleme saavutanud püsiva ja stabiilse turuosa ning tarnime polümeere paljudele munitsipaal- ja tööstusettevõtetele. Meie ladu asub Tallinnas kus hoiame püsivat laoseisu kõigil müüdavatel polümeeridel. Hea koostöö transpordifirmadega tagavad klientidele tarned tellimuse esitamisele järgneva 2-3 tööpäeva jooksul.

Meie peamised koostööpartnerid Eestis on munitsipaalettevõtted, sinna lisanduvad toiduainetööstused ning töötlev tööstus.

Baltic Floc on tõestanud end usaldusväärse partnerina – meie meeskonna kogemused ja teadmised koos professionaalne lähenemisega on turul kõrgelt hinnatud. Teeme tihedat koostööd erinevate seadmete tarnijatega, oleme seotud paljude uute puhastite/seadmete käivitustega.

Oleme ettevõtte eesmärgiks seadnud väärtustada meie kliente – aitame toote kasutamisega seonduvate probleemide tekkimisel leida sobivaid lahendusi, tuvastada kliendi vajadusi ning seada eesmärke.  Pakume täiendavaid teadmisi toote kasutamisel – oleme läbi viinud koolitusi, nõustanud uusi projekte ning aidanud kaardistada puhastite veetustusprotsesside optimaalseid piirväärtuseid.

Kvaliteetsed tooted nõudlikule kliendile