Ettevõtte tutvustus - Baltic Floc


Baltic Floc Estonia OÜ on settekäitlusele keskenduv ettevõte kelle iseloomustavaks märksõnaks on polümeerid. Meie peamiste klientide hulka kuuluvad nii munitsipaal- kui ka (toiduaine) tööstusettevõtted.

 

Täies mahus teenusepakkujana on Baltic Floc osaline projektide loomisest kuni nende valmimiseni. See hõlmab polümeeride kohapealseid katsetusi nii reoveepuhastil kui ka mee laboris, - nende tulemuste aruandeid ning üksikasjalikke soovitusi alates doseeringute määramisest kuni seadme üksikasjalike parameetriteni välja.

Olles spetsialiseerunud sellele valdkonnale, suudame me tagada oma klientidele järjepidevalt täies mahus tuge ning aidates märgatavalt säästa muda käitlemisel tekkivaid kulutusi läbi kokkuhoiu. Oleme ettevõtte eesmärgiks seadnud väärtustada meie kliente – aitame toote kasutamisega seonduvate probleemide tekkimisel leida sobivaid lahendusi, tuvastada kliendi vajadusi ning seada eesmärke.

Pakume täiendavaid teadmisi toote kasutamisel - oleme läbi viinud koolitusi, nõustanud uusi projekte ning aidanud kaardistada puhastite veetustusprotsesside optimaalseid piirväärtuseid. Täiendavate küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust - CLOAKING

 

Võtke meiega ühendust:

Telefon: +372 51 515 48
Email: info@balticfloc.ee
Kontor: Vana-Tartu mnt 18, Järveküla, 75304 Rae vald Harjumaa