Polümeerid - Tootja - BASF Chemicals Company

BASF'i profiil – Kellega tegu?

BASF on pühendunud ja ülemaailmselt juhtiv veepuhastustarvikute tootja, pakkudes kvaliteetseid ja kõrgetasemelisi tooteid ning investeerides ja arendades välja samal ajal uusi tehnoloogiaid.

Lähemalt BASFi veepuhastuskemikaalidest - flokulandid

BASF veepuhastustarvikute ja –lahenduste tootevalikus sisalduvad tooteid kasutatakse nii olmemajapidamises kui ka tööstuslikes veepuhastus seadmetes: seal hulgas on tooteid, mida kasutatakse joogivee puhastamiseks, samuti heitvee puhastamiseks ning reovee koguste vähendamiseks. Me oleme juhtivaid ettevõtteid antud valdkonnas.  Rohkema info saamiseks tutvuge meie tootevalikuga siin: www.watersolutions.basf.com

BASF'ist üldiselt

BASF on maailma juhtiv keemiaettevõte: Keemiaettevõte suure algustähega. Nende tootevalikus on laias ulatuses erinevaid kemikaale, plastmasstooteid ning erinevaid väetisi põllumajandustoodete harimiseks, lisaks peenkemikaalid, õli ja gaas. Olles usaldusväärne partner mistahes tööstusvaldkonnas pakub BASF laias valikus keemiapõhiseid tooteid erinevatele klientidele ning aitab neil veelgi edukamad olla. Pakkudes kõrgekvaliteetseid tooteid ning tarkasid lahendusi, mängib BASF olulist rolli maailmas leidmaks veelgi rohkem ülemaailmseid väljakutseid nagu kliimasoojenemise vastu võitlemine, energia kokkuhoid, väetamine ja mobiilsus.

BASF müügitulu on olnud aastatel 2011-2016 enam kui 50 miljardit eurot aastas ning käesoleval hetkel töötab ettevõttes enam kui 113,000 töötajat.

 

Võtke meiega ühendust:

Telefon: +372 51 515 48
Email: info@balticfloc.ee
Kontor: Vana-Tartu mnt 18, Järveküla, 75304 Rae vald Harjumaa