Oluline informatsioon - Zetag® ja Magnafloc® seeria polümeerid

Eesti turul vahetub äripartner alates 01.01.2017

BASFi Water Solutions äriüksus on otsustanud uue äripartneri kasuks Eestis, Lätis ja Leedus. Alates 1. jaanuarist 2017 on nende uueks partneriks Saksa kontsern Brenntag. Muudatus hõlmab kaubamärke Magnafloc LT® ja Zetag® mille alla kuuluvad nii tahked kui vedelad katioonsed ja anioonsed flokulandid.  Zetag seeria flokulant on maailmas kõige kõrgema efektiivsusega polümeer.

Mis puudutab Eestis toimuvat flokulantide müüki siis oleme Brenntagi partnerid Magnafloc LT® ja Zetag® seeria flokulantide müümiseks Eesti turul.

Oleme huvitatud koostööst ettevõtetega kes seni on kasutanud nii Zetag või Magnafloc seeria polümeere kui ka teiste tootjate omi. Teie vajaduste väljaselgitamiseks ja Teile parima teenuse pakkumiseks palume Teil üle kontrollida päringud ja tellimused, mis puudutavad ülalmainitud kaubamärke ning võtta ühendust meiepoolse kontaktisikuga.

Palume Teil varakult edastada informatsioon vajalikest toodetest ja planeeritud vajadustest Baltic Floc Estonia OÜ e-mailile CLOAKING . Võtame Teiega seejärel ühendust ja täpsustame kõik asjakohased detailid. Mistahes küsimuste korral olete oodatud meiega ühendust võtma – Meelis Lepikult (+372 51515 48 või email CLOAKING )

 

 

Võtke meiega ühendust:

Telefon: +372 51 515 48
Email: info@balticfloc.ee
Kontor: Vana-Tartu mnt 18, Järveküla, 75304 Rae vald Harjumaa